Skoči na glavno vsebino

Vabilo na roditeljski sestanek in predavanje (9.5.2024 in 16.5.2024)

Spoštovani starši!

Vabimo vas v svojo sredino po naslednjem razporedu:

9. 5. 2024 matične učilnice ob 17.00  Roditeljski sestanek (tema: zaključne ekskurzije in bližajoči se konec šolskega leta)
Za starše 1.-5. razreda ob 17.00 v šolski avli  Predavanje Navajanje na samostojnost pri učenju mag. Alenke Zupančič Danko, profesorice defektologije; predavanju sledijo roditeljski sestanki v matičnih učilnicah
16. 5. 2024 za starše 6.-9. razreda ob 17. uri v šolski avliPredavanje Potrebe otrok in izzivi starševstva, dr. Mitja Muršič, univ. dipl. soc. ped.

Zaradi zasedenosti predavateljev obeh predavanj ni bilo mogoče združiti v enem terminu. Verjamemo, da boste prepoznali dodano vrednost strokovnih znanj, ki vam jih predajo priznani strokovnjaki, in se boste predavanj zagotovo udeležili. K temu vas najtopleje vabimo in spodbujamo.

Roditeljskemu sestanku bodo po potrebi sledile individualne govorilne ure.

Tim razrednikov

Alenka Fingušt,
ravnateljica


Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost