Skoči na glavno vsebino

Prijava na prehrano in obvezne izbirne predmete za šolsko leto 2024/25 (rok: 20.5.2024)

Spoštovani starši in učenci,

šolsko leto se z naglimi koraki približuje koncu in potrebno je oddati prijavnico za prehrano (za vse učence).

Prav tako morate starši učencev 6., 7. in 8. razreda opraviti prijavo na obvezne izbirne predmete za prihodnje šolsko leto. TUKAJ najdete kratke predstavitve izbirnih predmetov (ali PDF datoteka), da bo odločitev nekoliko lažja, predvsem pa vašim željam in interesom.

Prijavo na izbirne predmete opravite starši in sicer preko svoje portala na eAsistent-u (v primeru, da ste pozabili svoje prijavne podatke, kliknite TUKAJ ali pa si poglejte vodič za ponastavitev gesla.


Da bo postopek prijave na izbirne predmete karseda razumljiv in enostaven, vam priporočamo, da si ogledate naslednji vodič:


Postopek prijave na prehrano je naslednji:


Izbirni postopek oz. rok prijave je odprt do PONEDELJKA, 20. 5. 2024.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost